WSPÓŁPRACA!


Oferty i warunki współpracy w trakcie aktualizacji i przygotowań, jednak zainteresowanych już dziś zapraszamy do kontaktu.

PARTNERÓW HANDLOWYCH – cała Polska. Zapraszamy do współpracy:

  • hurtownie,
  • firmy wykonawcze
  • instalatorów
  • inwestorów w farmy PV
  • klientów indywidualnych.


Rynek PV w Polsce właśnie się tworzy, co oznacza "duży tort" do podziału, więc na co czekać, skoro można już dziś zacząć z nami kroić kawałek dla siebie? ;)

Zapytania prosimy kierować na adres e-mailowy: biuro@alterpower.pl

INSTALATORÓW – cała Polska.
Poszukujemy przeszkolonych/doświadczonych firm instalatorskich – podwykonawczych instalacji fotowoltaicznych. Głównie instalacje w ramach Programu Prosument i większe.

Zapytania prosimy kierować na adres e-mailowy: biuro@alterpower.pl

PRZEDSTAWICIELI HANDLOWYCH – cała Polska.
Poszukujemy przedstawicieli handlowych mających wiedzę i/lub doświadczenie w branży fotowoltaiki.

Zapytania/aplikacje prosimy kierować na adres: biuro@alterpower.pl

PRACA

Poszukujemy osób mających wiedzę i/lub doświadczenie w branży fotowoltaiki, chcących budować z nami rynek OZE w Polsce i rozwijać się w kierunku odnawialnych źródeł energii, ekologii i ochrony środowiska. Wraz z rozwojem firmy na naszych portalach pojawią się oferty pracy, na które będzie można aplikować, jednak jeśli już dziś wiesz, że Ekokierunek to dobry kierunek prześlij nam swoją aplikację. Wszelkie nadesłane cv będą podlegały rozpatrzeniu we właściwym dla rozwoju firmy czasie.


Aplikacje z wyrażoną zgodą na gromadzenie i przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres: biuro@alterpower.pl wpisując w tytule: cv alter power i miesiąc/rok (np. 04/2015) oraz kilka zdań o sobie i dlaczego ta branża. List motywacyjny jest zbędny (może ale nie musi być) – nam chodzi bardziej o przedstawienie w mailu swojej osoby w skrócie i tego, co chcielibyście i moglibyście wnieść swoją osobą do firmy i jakie macie doświadczenie lub wykształcenie w tym kierunku, co chcielibyście i moglibyście dokładnie robić, czując że to jest praca która sprawi Wam przyjemność, a nie „robota”, do której codziennie trzeba chodzić ;)